Het thema van de conferentie is: 
Heden, verleden en toekomst van innovatie in de journalistiek. Wat is er terecht gekomen van de voorspellingen over de journalistiek uit het verleden en wat kunnen we zeggen over succesvolle innovaties in de toekomst? Speciale gast: 
Charlie Beckett, directeur van Polis, het onderzoeksinstituut voor journalistiek en samenleving van de London School of Economics. Andere sprekers zijn onder meer: Mark Deuze, Dick van Eijk, Francisco van Jole, Bregtje van der Haak, Mirjam Prenger, Freek Staps, Peter Vasterman, Frank van Vree en Huub Wijfjes.
Programma 13:00 – 13.30 uur              Opening conferentie 13:30 – 15:00 uur              Keynote Charlie Beckett 15:15 – 16:00 uur              Sessie 1: Wat is er terecht gekomen van de voorspellingen over de journalistiek? 16:15 – 17:00 uur              Sessie 2: Innovatie en transformatie van de journalistiek in het verleden, het heden en de toekomst
Aanmelden (gratis) De conferentie is gratis toegankelijk, maar het aantal plaatsen is helaas beperkt. Deelnemers worden verzocht zich aan te melden via een mail naar 
prenger@uva.nl.

Tags: